Ogrodzenia - Maalsystem - bramy, automaty do bram, ogrodzenia, szlabany, kontrola dostępu, monitoring, systemy parkingowe - Wrocław - Dolnośląskie

Idź do spisu treści

Menu główne:

Bramy, ogrodzenia, balustrady


OGRODZENIA TRADYCYJNE STALOWE


Ten typ ogrodzeń charakteryzuje się niezwykłą elegancją i jest wpisany w Polski krajobraz od lat . Ogrodzenia te inaczej zwane też jako „kute” wykonywane są na indywidualne zlecenie klienta i wybrany przez niego wzór lub według projektu naszego metaloplastyka, a wówczas gwarantujemy, że taki wzór  się nigdzie nie powtórzy / oczywiście dotyczy to naszych realizacji/. Ogrodzenia są zabezpieczane w procesie cynkowania ogniowego i powlekane lakierami  w lakierni proszkowej.
Dopełnieniem oferty są poręcze oraz balustrady na tarasy czy balkony.

Jesteśmy również w stanie zaprojektować i wykonać panele ogrodzeniowe „nowoczesne” ze stali nierdzewnej  czy aluminium.
Wszystkie wykonane do ogrodzeń bramy mogą zostać wyposażone w automaty, furtki  w systemy kontroli dostępu, domofony, wideodomofony, a całość zintegrowana z instalacją inteligentnego domu czy monitoringu

W przypadku montaży w zakładach przemysłowych można wyposażyć je w elementy RCP / rejestracji czasu pracy / .

 

OGRODZENIA PANELOWE

Panele ogrodzeniowe to konstrukcje wykonane ze zgrzewanych ze sobą stalowych drutów o różnej średnicy i powłoce. Panele można ze sobą dowolnie zestawiać i montować za pomocą specjalnych słupków i akcesoriów.  Zaletą paneli jest bogactwo wzorów i możliwość różnorodnych konfiguracji. Systemy panelowe charakteryzują się dużą trwałością i bardzo łatwym sposobem montażu. Nadają się one zarówno do dekoracyjnego ogradzania posesji, jak i do zabezpieczania dużych powierzchni.

O trwałości paneli ogrodzeniowych świadczy fakt, że  używa się ich do zabezpieczania imprez masowych, szkół, a także ochrony obiektów przemysłowych i sportowych.  Poza trudnymi do sforsowania panelami polecamy specjalne bramki, pozwalające na kontrolowanie natężenia ruchu. Dla tych, dla których bezpieczeństwo jest priorytetem – polecamy specjalne panele z ostrymi zakończeniami i z siatką o drobnych oczkach.

Esteci z pewnością docenią proponowaną przez nas linię paneli dekoracyjnych. Sprawdzą się one zarówno jako efektowne zabezpieczenie naszej posesji, jak i w roli ogrodowej dekoracji. Przyjazne sposoby montażu pozwalają spełnić wymagania nawet najwybredniejszych klientów. System panelowy pozwala na łatwe zabezpieczenie oraz wyróżnienie dowolnego terenu. Doskonale się sprawdzi zarówno jako zabezpieczenie ogrodowego basenu, ogrodowych rabatek czy też terenu dla pupila. Zapewniamy pełen zestaw akcesoriów montażowych oraz fachowe porady naszych specjalistów.
W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY TYLKO PANELE SPRAWDZONYCH PRODUCENTÓW


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego